
Profielnaam: Manonnn123 Geslacht: Vrouw Relatiestatus: gehuwd Leeftijd: 49 jaar
Zoekt: Man Provincie: Noord-Brabant
Lengte: 175-180
Figuur: Normaal
Oogkleur: bruin
Haarkleur: zwart
Opleiding: MBO
Piercing: Nee
Tattoo: Nee
Rookt: Nee
Cupsize: cup C
Huidskleur: blank
Schaamstreek: Kaal
Over Mij: Hoop iemand te leren kennen die bij mij past. Ik ben zelf ongecompliceerd, geniet echt van elke dag en ook van de kleinste dingen in het leven. Heb veel hobbies en vrienden maar toch voel ik me soms een beetje alleen.

LET OP! 100 % DISCRETIE IS VEREIST ALLE CONTACTEN VERLOPEN ANONIEM!
|
Nymfie (26)

Vrouw zoekt Man Noord-Brabant
Geloof jij in nymfomanes? Beter van wel, want ik ben er één! Kom maar eens langs, dan kun je het voor jezelt uitvinden. Ik verwacht wel dat je presteert!
|
Jessyluv (26)

Vrouw zoekt Man Noord-Brabant
Hai! Ik ben Jessica, ben helemaal single en ik heb geen kinderen. Heb vast werk, een eigen stekje... Als ik heel eerlijk mag zijn dan zoek ik de ware. Even kijken of die hier is?
|
Snoetjey (36)

Vrouw zoekt Man Noord-Brabant
Geen tijd voor praatjes want ik ben getrouwd en dan heeft het ook geen zin dat ik heel mijn leven vertel. Ik zoek de lusten maar dus geen lasten. heb jij nood aan seks dan zoek je net hetzelfde als ik. Waar wachten we dan nog op!
|
Gekopmij (27)

Vrouw zoekt Man Noord-Brabant
Mijn uiterlijk zit mij niet echt mee, want meestal word ik ouder geschat. Wel het gevolg dat ik kan genieten van een oudere man. Het maakt mij echt niet uit of je jong of oud ben als ik maar goed gepakt word.
|
Konijnheet (37)

Vrouw zoekt Man Noord-Brabant
zie wel..alles kan niets moet.. geen geclaim..
Hou van zon, zee, strand, bos.. lekker eten, pure chocolade, witte wijn, espresso, film..terrasje..
|
Janellaa (54)

Vrouw zoekt Man Noord-Brabant
What you see is what you get, zo zeggen ze dat geloof ik. Ik ben een eerlijke vrouw, zeg waar het op staat en dat is soms niet zo aardig. Maar ik zeg het ook als ik je lief vind, het is niet alleen maar kommer en kwel, haha. Jij mag natuurlijk ook gewoon eerlijk zijn naar mij, ik denk dat we op die manier het verste komen. Als je je herkent in mij, schrijf me dan eens, ik ben dan heel benieuwd naar je.
|
|